\

Dzianinowe kamizelki i bezrękawniki

To, że za oknem jesień a w perspektywie zbliżająca się zima nie oznacza, że mamy odziać się w ubrania, spod których nie sposób dojrzeć kawałka ciała. Dzisiaj ubiór na cebulkę jest najwygodniejszy. Zapewniamy sobie ciepło i tym samym ciekawy wygląd. Dlatego też oczy kobiet powinny zwrócić się ku kamizelkom i bezrękawnikom oczywiście tym dzianinowym.

Co roku powracają w zmienionych formach a szczególnie w tym sezonie są bardzo zdobne i kuszące. Najbardziej przyciągającymi uwagę są oczywiście elementy futerkowe. Kamizelka z takimi walorami jest nie tylko bardzo ciepła, ale i elegancka. Każda pani lubi mieć w zanadrzu coś miłego, puszystego i jeśli nie będzie to futerko to może, chociaż taki bezrękawnik z jego fragmentami na ramionach, kołnierzu czy jako zdobienie zapięcia zamka. Można go nosić w cieplejsze jesienne dni, zakładając pod spód grubszy sweter oraz na wiosnę, kiedy już promienie słońca grzeją dosyć mocno, ale jednocześnie powiewa chłodny wiaterek.

Co więcej dobrym pomysłem będzie skomponowanie całościowego ubioru tylko i wyłącznie z elastycznej i wygodnej dzianiny na przykład bezrękawnika ze ciepłą spódnicą na jesień i zimę a do tego kurtka skórzana lub sztruksowa i kobiece kozaki na wysokim obcasie.

Wedle tego, co dyktuje aktualna moda panie będą ciepło, ale i bardzo seksownie mogły się prezentować, bowiem elastyczny bezrękawnik, doskonale przylegający do ciała to znakomity sposób na podkreślenie sylwetki i jej krągłości. Stosowny do pracy, jako dodatek do prostych czarnych spodni oraz numer jeden na imprezę ze znajomymi założony do wygodnych jeansów.

Jeśli natomiast wolimy coś luźniejszego do skomponowania z koszulą o długim rękawie, to na pewno warte uwagi są bezrękawniki z opadającymi ramionami i dekoltem w szpic. Propozycja dla kobietek lubiących codzienność w stylu casual.

Długie dzianinowe kamizelki także przeżywają swoją drugą młodość, dają dużo ciepła upragnionego zwłaszcza w zimowe poranki a nade wszystko wyróżniają się interesującymi rozwiązaniami; jak szeroki luźny golf, fasony zapinane na guziki z prążkowanym splotem nici lub też nieposiadające guzików lekko i frywolnie opadające. To tylko kilka propozycji, bo jak się przekonamy odwiedzając sklepy z odzieżą dzianinową, bezrękawniki i kamizelki prezentują się w tak wielu kolorach, wzorach i krojach, że trudno będzie się zdecydować na tylko jedną opcję.